Atvykę į sodybą išvysite tris kryžius. Tai vartai, vedantys kupolo bei piramidės link. Nors lankytojai dažniausiai palieka savo transporto priemones automobilių stovėjimo aikštelėje (kuri šiuo metu yra kitoje sodybos pusėje), tačiau ką tik atvykusiems žmonėms labai rekomenduojama sugrįžti čia – ties kryžiais – ir praleisti bent keletą minučių trijų kryžių erdvėje. Ši sodybos erdvė yra „apvalanti”. Čia dera „palikti” neigiamas mintis, emocijas, energijas – atiduoti jas Žemei. Išsivadavę nuo vidinių negatyvų keliaukite toliau – kupolo bei piramidės link.

Pakeliui link kupolo Jūs pastebėsite nedidelę kalvelę. Ji supilta ypatingos svarbos dvasiniam įvykiui, įvykusiam 1990m. rugpjūčio 20d., atminti (plačiau apie tai žr. „Istorija” bei „Dvasinė informacija”). Šią erdvę pamėgo ypač jautrios prigimties žmonės. Jie čia ateina pabūti, praleidžia šiek tiek laiko prisėdę ant vejos arba stovėdami, atlieka meditacijas drauge su bendraminčiais bei sutartinai liudija, kad ten patiria ypatingo skaidrumo bei stiprumo energijos srautą, kuris yra net stipresnis, nei pačiame kupole-piramidėje. Kviečiu ir Jus, mieli lankytojai, čia stabtelėti bent minutę.

Keliaukime toliau. Priešais Jus – geodezinis 12,5m aukščio kupolas (iš aliumininio karkaso bei grūdinto stiklo dangos). Kupolas yra apsauginė struktūra, sauganti piramidės lankytojus nuo vasaros karščių bei žiemos speigo (vasarą kupolo viduje šiek tiek vėsiau nei tiesiogiai prieš saulę, o žiemą kupole temperatūra yra šiek tiek aukštesnė, nei tuo metu lauke). Tačiau svarbiausia kupolo funkcija – energinė . Drauge su piramide kupolas suformuoja harmoninę energinę erdvę, kurioje nuosekliai pabuvęs žmogus atgauna ilgalaikę dvasinę pusiausvyrą, pagerėja sveikata. Be to, kupolas pasižymi ypatinga akustika (tai paliudijo jau ne vienas Lietuvos bei užsienio šalių muzikos atlikėjas), todėl šią vietą  pamėgo solistai bei chorai. Taip pat saulėtą dieną esant kupolo viduje daugybė skaidraus stiklo trikampių žėri skirtingomis spalvomis. Akivaizdu, jog daugeliui lankytojų tai sužadina estetinio pasigėrėjimo jausmą, įkvepia atlikti asmeninę dvasinę praktiką. Na, o tamsią naktį kupole degant keletui žvakelių kupolo skliaute atsispindi šimtai „žvaigždučių”.

Kupolo viduje išvysite trišonę piramidę. Tai tribriaunė aliumininė karkasinė konstrukcija. Jos viduje yra du kryžiai, atliekantys svarbią energinę funkciją. Piramidės pagrindas – lygiakraštis trikampis, o jame trys koncentriniai ratai: išorinis – baltai violetinis, vidurinis – žaliai geltonas, bei centrinis – raudonasis (su pačiame piramidės centre pavaizduotu širdies ženklu). Tikslingai pabūti atvykę žmonės visų pirma praleidžia šiek tiek laiko kupolo viduje prie piramidės ir tik po to žengia į piramidės vidų. Tokia pabuvimo tvarka maksimaliai atskleidžia piramidės savybes bei įgalina žmogų ne tik vizualiai apsižvalgyti, bet ir apmąstyti, išreikšti savo asmenines intencijas, paprašyti Dievo pagalbos, patirti sustiprinimą.
Prie kupolo bei piramidės stovi medinis namelis. Jame gyvena piramidės komplekso įkūrėjai. Šio namelio durys nuolat varstomos lankytojų, kurie atvykę nori ne tik piramidę aplankyti, bet ir pabendrauti su Povilu bei Onute, pasidalinti gyvenimiška patirtimi, gauti naudingų patarimų, dvasinių žinių, pajusti besąlygišką supratimą bei palaikymą gyvenimo išbandymų akivaizdoje, paprašyti užtarimo maldos ar kitokios pagalbos.
Kviečiame apsilankyti!