Renginiai kraunami
Šis renginys jau įvyko.

DĖMESIO: Sunegalavus Andrei ir Miglei, muzikinė bei poetinė renginio dalis, deja, neįvyks… Kviečiame susitikti su paveikslų autore Vilma ir dalyvauti parodos pristatyme.

21 paveikslas – 21 istorija. „Šie paveikslai yra nueito gyvenimo kelio, grįžimo į save, meilės, džiaugsmo ir dėkingumo išraiška. Kiekvienas paveikslas yra atskira gyvenimo kelionė. Jais noriu parodyti, kad tam, jog pamiltum save, reikia daug drąsos ir atjautos sau. Kai žengiam šį žingsnį, šalia atsiranda daug žmonių, kurie keliauja kartu link meilės ir draugystės su savimi. Tampame susiję vieni su kitais. Šie paveikslai skleidžia meilę, dėkingumą, atjautą, šilumą visiems žmonėms. Tai Širdies dovana mums!” – sako Vilma.
Kūryba, gimusi iš meilės ir dėkingumo. Gyvenimo kelionė ir sielos atspindžiai, įsikūniję spalvų ir formų gausoje. Vidinis pasaulis, tapęs matomu. Matomu įsileisti ir išjausti. Jautriai prisiliesti prie kito Širdies. Išgyvenimai ir suvokimai, sugulę ant popieriaus lapo spalvų ir linijų potėpiais.
Paveikslai, prakalbinantys kiekvieno vidų… Muzika, užpildanti ir apkabinanti… Eilės, besiliejančios iš širdies į širdį.

Kviečiame visus į Vilmos Lapukauskienės gydančių paveikslų parodą „Žingsniai į
meilę“.

Šį vakarą jus glostys švelni meilės muzika, atliekama Vilmos draugės, dvasinės mokytojos,
vokalo meistrės Andrės AMIYA Pabarčiūtės ir širdies eilės, įgarsintos nuostabios aktorės Miglės
Polikevičiūtės.
Trys bendrakeleivės, trys širdys, kurias susiejo meilė, palaikymas ir bendrystė ypatingam
vakarui.  Paveikslai, muzika ir poezija – trys Pasauliai vienoje erdvėje.
Kviečiame tave patirti sielos skrydį, pilnatvės džiaugsmą, gydantį paveikslų, muzikos ir eilių
poveikį. Čia tu sugrįši į save ir atrasi tai, kas atlieps tavo klausimą, jauseną arba buvimą.

INFORMACIJA APIE RENGINĮ:
DATA: rugsėjo 2 d. (ketvirtadienis)
PRADŽIA: 19:00 val.
TRUKMĖ: 1:30 – 2 val.
VIETA: Merkinės piramidė, Česukų km., Varėnos raj.
RENGINYS NEMOKAMAS

REGISTRACIJA: Renginyje pagal esamus COVID reikalavimus gali dalyvauti ribotas skaičius
žmonių, todėl labai prašome registruotis iš anksto: https://bit.ly/gydantys-paveikslai
Vaikai įleidžiami nuo 7 metų.

SUSIPAŽINKIME IŠ ARČIAU:

Vilma Lapukauskienė yra profesionali drabužių dizainerė. Per 30 profesinės veiklos metų Vilma įgijo meistriškumą šioje srityje, naujai įprasmino savo veiklą – jai svarbu sukurti drabužį, atskleidžiantį žmogaus individualų vidinį ir išorinį grožį. Vilma kuria drabužių kolekcijas, taip pat ji yra kviečiama formuoti renginių ir televizijos laidų vedėjų įvaizdžius. Jau 21 metus Vilma eina dvasinio tobulėjimo keliu, todėl jaučia vidinę prasmę prisidėdama prie mokymų centro SoulACTION mokymų ir mielai dalinasi savo patirtimi.

Andrė AMIYA Pabarčiūtė yra dvasinė mokytoja, asmeninio augimo ir gyvenimo būdo trenerė, vieno sėkmingiausių, ilgiausiai gyvuojančių Lietuvoje mokymų centro SoulACTION įkūrėja ir vadovė. Ji taip pat yra ir daugybės ilgalaikių programų moterims, poroms ir asmeniniu augimu besidomintiems žmonėms kūrėja, garsi motyvacinių, transformuojančių kalbų lektorė ir dviejų perkamiausių knygų moterims ir poroms autorė. Andrė yra ir profesionali, talentinga dainininkė, kompozitorė bei prodiuserė.

Miglė Polikevičiūtė – kino ir teatro aktorė. Ji mokėsi iš Lietuvos, Rusijos, Danijos, JAV ir kitų šalių teatro pedagogų bei profesionalų ir yra Diferencijuotų Funkcinių Būsenų metodikos (DFB) praktikė. Ieškodama veiklos, labiau atliepiančios jos širdį bei padedančios žmonėms atsiskleisti, 2021 m.
Miglė įkūrė savo kūrybinių mokymų platformą „Tavo Teatro Magija“.

Go to Top